SEO URLs (pretty URLs) (1.0.6) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: View
ast: Vista

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Created
ast: Fechu

en: Filter
ast: Filtru

en: Authored by
ast: Fechu por

en: No items selected.
ast: Nun s'esbilló nengún elementu.
