SEO URLs (pretty URLs) (1.0.6) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Authored by
az: Müəllifi

en: No items selected.
az: Element seçilməyib.

en: Changed
az: Dəyişdi

en: About
az: Haqqında

en: Publishing status
az: Nəşr statusu
