SEO URLs (pretty URLs) (1.0.6) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: No items selected.
bn: কোন আইটেম চিহ্নিত করা হয়নি।

en: About
bn: সম্পর্কে
