SEO URLs (pretty URLs) (1.0.6) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Action
ca: Acció

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: View
ca: Mostra

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Created
ca: Creat

en: Filter
ca: Filtra

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: No items selected.
ca: Sense elements seleccionats.

en: Changed
ca: Canviat

en: About
ca: Detalls

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: %action was applied to @count item. | %action was applied to @count items.
ca[0]: %action s'ha aplicat a @count element.
ca[1]: %action s'ha aplicat a @count elements.

en: A @entity_type with @field_name %value already exists.
ca: Ja existeix un @entity_type amb @field_name %value.

en: Apply to selected items
ca: Aplica als elements seleccionats

en: There are no @label yet.
ca: Encara no hi ha cap @label.
