SEO URLs (pretty URLs) (1.0.6) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Action
cs: Akce

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: View
cs: Zobrazit

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Filter
cs: Filtr

en: Authored by
cs: Autor

en: No items selected.
cs: Žádné položky nevybrány.

en: Changed
cs: Změněno

en: About
cs: Popis

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: Apply to selected items
cs: Použít u vybraných položek
