SEO URLs (pretty URLs) (1.0.6) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Action
da: Handling

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: View
da: Vis

en: Content type
da: Indholdstype

en: Created
da: Oprettet

en: Authored by
da: Skrevet af

en: No items selected.
da: Ingen elementer valgt.

en: Allowed content types
da: Tilladte indholdstyper

en: Changed
da: Ændret

en: About
da: Om

en: Publishing status
da: Publiceringsstatus

en: Canonical URL
da: Kanonisk URL

en: %action was applied to @count item. | %action was applied to @count items.
da[0]: %action blev anvendt på @count element.
da[1]: %action blev anvendt på @count elementer.

en: No access to execute %action on the @entity_type_label %entity_label.
da: Ikke adgang til at afvikle %action på @entity_type_label %entity_label.

en: A @entity_type with @field_name %value already exists.
da: Der findes allerede en @entity_type med @field_name %value.

en: There are no @label yet.
da: Der er endnu ingen @label.
