SEO URLs (pretty URLs) (1.0.6) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Action
eo: Ago

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Authored by
eo: Verkita de

en: No items selected.
eo: Neniu ero elektita.
