SEO URLs (pretty URLs) (1.0.6) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Action
et: Tegevus

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: View
et: Kuva

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Created
et: Loodud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Authored by
et: Autor

en: No items selected.
et: Midagi pole valitud.

en: Changed
et: Muudetud

en: About
et: Programmist

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: %action was applied to @count item. | %action was applied to @count items.
et[0]: %action rakendati @count-le elemendile.
et[1]: %action rakendati @count-le elemendile.

en: A @entity_type with @field_name %value already exists.
et: Olem @entity_type väljaga @field_name %value on juba olemas.

en: Apply to selected items
et: Rakenda valikule

en: Deleted @count content item. | Deleted @count content items.
et[0]: Kustutatud @count sisuelement.
et[1]: Kustutatud @count sisuelementi.

en: @count content item has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count content items have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
et[0]: @count sisu elementi ei kustutatud, kuna ei ole vajalikke õigusi.
et[1]: @count sisu elementi ei kustutatud, kuna ei ole vajalikke õigusi.
