SEO URLs (pretty URLs) (1.0.6) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Edit
is: Broyt

en: Settings
is: Setingar

en: View
is: Vís

en: Created
is: Stovnað

en: Filter
is: Filtur

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: No items selected.
is: Eingir liðir valdir.

en: About
is: Um
