SEO URLs (pretty URLs) (1.0.6) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Action
he: פעולה

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: View
he: צפיה

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Created
he: נוצר

en: Filter
he: סינון

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: No items selected.
he: לא נבחרו פריטים.

en: Allowed content types
he: אפשר סוגי תוכן

en: Changed
he: השתנה

en: About
he: אודות

en: Publishing status
he: מפורסם

en: %action was applied to @count item. | %action was applied to @count items.
he[0]: %action יושמה על פריט @count.
he[1]: %action יושמה על @count פריטים.

en: No access to execute %action on the @entity_type_label %entity_label.
he: אין לך הרשאות לביצוע %action על @entity_type_label %entity_label.

en: Apply to selected items
he: יישום על הפריטים שנבחרו

en: There are no @label yet.
he: אין עדיין @label.

en: Deleted @count content item. | Deleted @count content items.
he[0]: פריט תוכן @count נמחק.
he[1]: נמחקו @count פריטי תוכן.
