SEO URLs (pretty URLs) (1.0.6) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: View
hi: देखें

en: ID
hi: आईडी

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Created
hi: निर्मित

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Authored by
hi: लिखा गया

en: No items selected.
hi: कुछ भी चुना हुआ नहीं है।

en: Changed
hi: बदल गया

en: About
hi: के बारे में

en: SEO
hi: खोज इंजन अनुकूलन

en: There are no @label yet.
hi: अभी तक कोई @label नहीं हैं।
