SEO URLs (pretty URLs) (1.0.6) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Action
hr: Akcija

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: View
hr: Pregled

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Created
hr: Stvoreno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Authored by
hr: Autor

en: No items selected.
hr: Nije odabrana stavka.

en: About
hr: Opis
