SEO URLs (pretty URLs) (1.0.6) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Action
hu: Művelet

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Created
hu: Létrehozva

en: Filter
hu: Szűrő

en: Authored by
hu: Szerző

en: No items selected.
hu: Nincs elem kiválasztva.

en: Allowed content types
hu: Engedélyezett tartalomtípusok

en: Changed
hu: Módosítva

en: About
hu: Leírás

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: Canonical URL
hu: Általános webcím

en: %action was applied to @count item. | %action was applied to @count items.
hu[0]: %action művelet @count elemre lett alkalmazva.
hu[1]: %action művelet @count elemre lett alkalmazva.

en: No access to execute %action on the @entity_type_label %entity_label.
hu: @entity_type_label %entity_label entitáson való %action művelet végrehajtása nem engedélyezett.

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.

en: A @entity_type with @field_name %value already exists.
hu: Egy @entity_type @field_name mezővel és %value értékkel már létezik.

en: Apply to selected items
hu: Alkalmazás a kiválasztott elemekre

en: There are no @label yet.
hu: Még nincs @label.

en: Deleted @count content item. | Deleted @count content items.
hu[0]: @count tartalomelem törölve.
hu[1]: @count tartalomelem törölve.

en: @count content item has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count content items have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
hu[0]: @count tartalomelem nem lett törölve nem megfelelő jogosultságok miatt.
hu[1]: @count tartalomelem nem lett törölve nem megfelelő jogosultságok miatt.
