SEO URLs (pretty URLs) (1.0.6) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Authored by
ka: ავტორი
