SEO URLs (pretty URLs) (1.0.6) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Action
km: អំពើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: View
km: មើល

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Filter
km: តម្រង

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: No items selected.
km: គ្មាន​ធាតុ​ដែល​បាន​ជ្រើស ។

en: About
km: អំពី
