SEO URLs (pretty URLs) (1.0.6) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Action
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Filter
mr: गाळणी

en: Authored by
mr: लेखक
