SEO URLs (pretty URLs) (1.0.6) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Action
ne: कारवाही

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Authored by
ne: लेखक

en: About
ne: बारेमा
