SEO URLs (pretty URLs) (1.0.6) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Action
pl: Akcja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: View
pl: Widok

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Created
pl: Utworzono

en: Filter
pl: Filtr

en: Authored by
pl: Autor

en: No items selected.
pl: Nie wybrano żadnych elementów.

en: Changed
pl: Zmieniono

en: About
pl: O stronie

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Canonical URL
pl: Kanoniczny URL

en: %action was applied to @count item. | %action was applied to @count items.
pl[0]: Wykonano akcję %action dla @count elementu.
pl[1]: Wykonano akcję %action dla @count elementów.
pl[2]: Wykonano akcję %action dla @count elementów.

en: No access to execute %action on the @entity_type_label %entity_label.
pl: Brak dostępu do wykonania akcji %action na @entity_type_label %entity_label.

en: A @entity_type with @field_name %value already exists.
pl: encja @entity_type with z polem @field_name %value już istnieje.

en: Apply to selected items
pl: Zastosuj do wybranych elementów

en: There are no @label yet.
pl: @label nie zostały jeszcze dodane.

en: Deleted @count content item. | Deleted @count content items.
pl[0]: Usunięto @count element zawartości.
pl[1]: Usunięto @count elementy zawartości.
pl[2]: Usunięto @count elementów zawartości.

en: @count content item has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count content items have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
pl[0]: @count element zawartości nie został usunięty ze względu na brak wymaganych uprawnień.
pl[1]: @count elementy zawartości nie zostały usunięte ze względu na brak wymaganych uprawnień.
pl[2]: @count elementów zawartości nie zostało usuniętych ze względu na brak wymaganych uprawnień.
