SEO URLs (pretty URLs) (1.0.6) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Action
ro: Acțiune

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: View
ro: Afișează

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Created
ro: Creat

en: Filter
ro: Filtru

en: Authored by
ro: Autor

en: No items selected.
ro: Nu sunt elemente selectate.

en: Changed
ro: Schimbat

en: About
ro: Despre

en: Publishing status
ro: Statusul publicării

en: %action was applied to @count item. | %action was applied to @count items.
ro[0]: %action a fost aplicat la @count element.
ro[1]: %action a fost aplicat @count elemente.

en: No access to execute %action on the @entity_type_label %entity_label.
ro: Nu aveți acces pentru a executa %action pe @entity_type_label %entity_label.

en: A @entity_type with @field_name %value already exists.
ro: Un/O @entity_type cu @field_name %value există deja.

en: Apply to selected items
ro: Aplică elementelor selectate

en: There are no @label yet.
ro: Nu există @label încă.
