SEO URLs (pretty URLs) (1.0.6) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Action
sl: Akcija

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: View
sl: Prikaži

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Authored by
sl: Avtor

en: No items selected.
sl: Izbrali niste nobenega elementa.

en: About
sl: O modulu
