SEO URLs (pretty URLs) (1.0.6) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Action
vi: Thao tác

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Filter
vi: Lọc

en: Authored by
vi: Tạo bởi

en: No items selected.
vi: Không có mục nào được chọn.

en: Allowed content types
vi: Các kiểu nội dung được phép

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: About
vi: Giới thiệu
