Seos (1.0.1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: List
nn: Liste

en: Comments
nn: Kommentarar

en: On
nn: På

en: Search
nn: Søk

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Contact
nn: Kontakt

en: Off
nn: Av

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Other
nn: Andre

en: User account
nn: Brukarkonto

en: Search index
nn: Søkeindeks

en: Full content
nn: Heile innhaldet
