Seos (1.0.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: List
ast: Llista

en: Comments
ast: Comentarios

en: Search
ast: Guetar

en: Preview
ast: Entever

en: Contact
ast: Contautu

en: Other
ast: Otru
