Seos (1.0.1) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: List
bg: Списък

en: Comments
bg: Коментари

en: On
bg: Включи

en: Search
bg: Търси

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Teaser
bg: Резюме

en: Contact
bg: Контакт

en: Off
bg: Изключи

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Other
bg: Други

en: User account
bg: Потребителски акаунт

en: Search index
bg: Индекс на търсене

en: Full comment
bg: Пълен коментар

en: Full content
bg: Пълно съдържание

en: Taxonomy term page
bg: Страница на термин от таксономията
