Seos (1.0.1) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: RSS
bo: དྲ་ཚིགས་བསྡུས་བརྗོད

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Other
bo: གཞན

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: User account
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས

en: Search index
bo: དཀར་ཆག་ནང་དུ་འཚོལ་བ

en: Full comment
bo: དཔྱད་གཏམ་ཡོངས

en: Full content
bo: ནང་དོན་ཡོངས

en: Taxonomy term page
bo: རིགས་དབྱེ་བྱེ་བྲག་མིང་གི་དྲ་ངོས

en: Search result highlighting input
bo: ནང་འཇུག་མངོན་བསལ་ཡིན་པར་འཚོལ་བཤེར་བྱེད་པ
