Seos (1.0.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: List
bs: Izlistaj

en: Comments
bs: Komentari

en: Search
bs: Pretraga

en: Preview
bs: Pregled

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Contact
bs: Kontakt

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu
