Seos (1.0.1) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Register
cs: Registrovat

en: List
cs: Seznam

en: Comments
cs: Komentáře

en: On
cs: Zapnuto

en: Search
cs: Hledat

en: Preview
cs: Náhled

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Contact
cs: Kontakt

en: Off
cs: Vypnuto

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Other
cs: Jiné

en: Full
cs: Celé

en: About
cs: Popis

en: User account
cs: Uživatelský účet

en: Search index
cs: Index pro vyhledávání

en: Compact
cs: Kompaktní

en: Full comment
cs: Celý komentář

en: Full content
cs: Plný obsah

en: Taxonomy term page
cs: Stránka termínu taxonomie

en: Search result highlighting input
cs: Zvýraznit hledaný text ve výsledcích.

en: Default long date
cs: Výchozí dlouhý formát data

en: Default medium date
cs: Výchozí střední formát data

en: Default short date
cs: Výchozí krátký formát data
