Seos (1.0.1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: RSS
dz: ཨཱར་ཨེསི་ཨེསི།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: User account
dz: ལག་ལེན་པའི་རྩིས་ཐོ་
