Seos (1.0.1) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: List
eo: Listo

en: Comments
eo: Komentoj

en: On
eo: Ŝaltita

en: Search
eo: Serĉu

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Contact
eo: Kontakto

en: RSS
eo: RSS-fluo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Other
eo: Alia

en: Full
eo: Kompleta

en: User account
eo: Uzanta konto
