Seos (1.0.1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: List
is: Listi

en: Comments
is: Viðmerkingar

en: Search
is: Leita

en: Preview
is: Undansýning

en: Contact
is: Kontakt

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni

en: Other
is: Annað

en: About
is: Um

en: User account
is: Brúkarakonta

en: Full comment
is: Full viðmerking
