Seos (1.0.1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Register
gu: નોંધણી

en: List
gu: સૂચિ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: On
gu: ચાલુ

en: Search
gu: શોધ

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: Other
gu: અન્ય

en: About
gu: વિશે

en: User account
gu: વપરાશકર્તાનું ખાતુ
