Seos (1.0.1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: List
ka: სია

en: Comments
ka: კომენტარები

en: On
ka: ჩართვა

en: Search
ka: ძიება

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Other
ka: სხვა

en: Full
ka: სრული
