Seos (1.0.1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Register
kk: Тіркеу

en: List
kk: Көрсету

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Search
kk: Іздестіру

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Contact
kk: Контакттау

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Other
kk: Басқа

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі

en: Taxonomy term page
kk: Таксономиялық термин парағы
