Seos (1.0.1) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Contact
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Mobile
kn: ಮೊಬೈಲ್

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Full
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Compact
kn: ಸಾಂದ್ರ(_Compact)

en: Desktop
kn: ಗಣಕತೆರೆ
