Seos (1.0.1) - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Register
lv: Reģistrēt

en: List
lv: Saraksts

en: Comments
lv: Komentāri

en: On
lv: Aktīvs

en: Search
lv: Meklēt

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Contact
lv: Kontakti

en: Off
lv: Izslēgts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Mobile
lv: Mobīlais telefona nr.

en: Other
lv: Citi

en: Full
lv: Pilns

en: Token
lv: Marķieris

en: About
lv: Par

en: Send Message
lv: Sūtīt ziņojumu

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: Search index
lv: Meklēšanas indekss

en: Card
lv: Kartiņa

en: Compact
lv: Kompakts

en: Full comment
lv: Pilns komentārs

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: Taxonomy term page
lv: Taksonomijas terminu lapa

en: HTML Date
lv: HTML Datums

en: HTML Datetime
lv: HTML Datums un Laiks

en: HTML Month
lv: HTML Mēnesis

en: HTML Time
lv: HTML Laiks

en: HTML Week
lv: HTML Nedēļa

en: HTML Year
lv: HTML Gads

en: HTML Yearless date
lv: HTML Datums bez gada

en: Default long date
lv: Noklusējuma pilnais datums
