Seos (1.0.1) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: List
mg: Lisitra

en: Comments
mg: Heviteny

en: Search
mg: Karoka

en: Teaser
mg: Famintinana

en: User account
mg: Kaontin'ny mpampiasa

en: Search index
mg: Pejy fikarohana

en: Full comment
mg: Heviteny feno

en: Full content
mg: Anatiny feno

en: Taxonomy term page
mg: Pejin'ny teny ao amin'ny Taksonomia
