Seos (1.0.1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Contact
pa: ਸੰਪਰਕ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: User account
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਅਕਾਊਂਟ
