Seos (1.0.1) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Register
sk: Registrovať

en: List
sk: Zoznam

en: Comments
sk: Komentáre

en: On
sk: Zapnúť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Contact
sk: Kontakt

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Mobile
sk: Mobil

en: Other
sk: Ostatné

en: Full
sk: Plný

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: About
sk: Informácie o

en: Send Message
sk: Odoslať správu

en: User account
sk: Používateľský účet

en: Search index
sk: Index vyhľadávania

en: Full comment
sk: Celý komentár

en: Full content
sk: Celý obsah

en: Taxonomy term page
sk: Stránka termínu taxonómie

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
sk: D, d. m. Y - H:i

en: HTML Datetime
sk: HTML dátum a čas

[ctx: PHP date format]
en: l, F j, Y - H:i
sk: l, j. F Y - H:i

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
sk: d. m. Y - H:i
