Seos (1.0.1) - en to sv translation catalogue (38 entries)

en: Register
sv: Registrera

en: List
sv: Lista

en: Comments
sv: Kommentarer

en: On
sv: På

en: Search
sv: Sök

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Teaser
sv: Ingress

en: Contact
sv: Kontakt

en: Off
sv: Av

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Other
sv: Övriga

en: Full
sv: Fullständig

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: About
sv: Om

en: Send Message
sv: Skicka meddelande

en: User account
sv: Användarkonto

en: Search index
sv: Sökindex

en: Card
sv: Kort

en: Compact
sv: Kompakt

en: Full comment
sv: Fullständig kommentar

en: Full content
sv: Fullständigt innehåll

en: Taxonomy term page
sv: Sida för taxonomitermer

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: Tablet
sv: Surfplatta

en: Fallback date format
sv: Datumformat i reserv

en: Search result highlighting input
sv: Sökresultat framhäver inmatning

en: Media library
sv: Mediabibliotek

en: HTML Date
sv: HTML datum

en: HTML Datetime
sv: HTML tidsdatum

en: HTML Month
sv: HTML månad

en: HTML Time
sv: HTML tid

en: HTML Week
sv: HTML vecka

en: HTML Year
sv: HTML år

en: HTML Yearless date
sv: HTML datum utan år

en: Default long date
sv: Förvalt långt datum

en: Default medium date
sv: Förvalt mellanlångt datum

en: Default short date
sv: Förvalt kort datum
