Seos (1.0.1) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: List
te: జాబితా

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Search
te: వెతుకు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Contact
te: సంప్రదించు

en: Other
te: ఇతర

en: Full
te: పూర్తి

en: About
te: గురించి

en: User account
te: వాడుకరి ఖాతా

en: Full comment
te: పూర్తి వ్యాఖ్య

en: HTML Date
te: HTML తేదీ

en: HTML Month
te: HTML నెల

en: HTML Time
te: HTML సమయం

en: HTML Week
te: HTML వారం

en: HTML Year
te: HTML సంవత్సరం
