Seos (1.0.1) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: List
ug: تىزىملىك

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Other
ug: باشقا

en: Full
ug: تولۇق

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: About
ug: ھەققىدە

en: User account
ug: ئەزا ھساباتى

en: Search index
ug: ئىزدەش

en: Full comment
ug: باھانىڭ ھەممىسىنى كۆرسىتىش

en: Full content
ug: تولۇق مەزمۇنى

en: Leave a Reply
ug: بىر جاۋاب قالدۇرۇش
