Seos (1.0.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: List
ur: فہرست

en: Comments
ur: تبصرے

en: On
ur: آن

en: Search
ur: تلاش

en: Preview
ur: جائزہ
