Seos (1.0.1) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Register
vi: Đăng ký

en: List
vi: Danh sách

en: Comments
vi: Bình luận

en: On
vi: Bật

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Preview
vi: Xem trước

en: Teaser
vi: Bản tóm lược

en: Contact
vi: Liên hệ

en: Off
vi: Tắt

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Other
vi: Khác

en: Full
vi: Đầy đủ

en: Paragraph
vi: Đoạn

en: About
vi: Giới thiệu

en: User account
vi: Tài khoản người dùng

en: Search index
vi: Chỉ mục tìm kiếm

en: Desktop
vi: Màn hình nền

en: Full comment
vi: Bình luận đầy đủ

en: Full content
vi: Nội dung đầy đủ

en: Taxonomy term page
vi: Trang từ liệu

en: Tablet
vi: Bảng tính
