Serial Field (2.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Number
ar: رقم

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: About
ar: حول
