Serial Field (2.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Number
bs: Broj

en: Default value
bs: Defaultne postavke
