Serial Field (2.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Yes
ca: Sí

en: Number
ca: Número

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: About
ca: Detalls

en: Starting value
ca: Valor inicial

en: Field types
ca: Tipus de camps
