Serial Field (2.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Number
eu: Zenbakia

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: About
eu: (r)i buruz

en: Field types
eu: Eremu motak
