Serial Field (2.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Value
he: ערך

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Number
he: מספר

en: Serial
he: מספר סידורי

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: About
he: אודות

en: Starting value
he: ערך התחלתי
