Serial Field (2.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Number
hu: Szám

en: Serial
hu: Sorszám

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: About
hu: Leírás

en: Starting value
hu: Kezdőérték

en: Field types
hu: Mezőtípusok
