Serial Field (2.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Number
jv: Angka

en: Default value
jv: Biji gawan

en: About
jv: Ngenani
